Która jest odpowiedź pomiędzy Ethereum a Bitcoinem?

Artykuł miesiąca Inne tematy Poradnik

Dzisiejszy szum wokół technologii Bitcoin, Ethereum, kryptowalut i blockchain walczy z bańką w latach 90-tych. Z szerokimi wolumenami zakupu i kapitalizacjami rynkowymi dla niektórych większych kryptowalut konkurujących z niektórymi z najtrudniejszych międzynarodowych korporacji. Niestety, podczas gdy większość pań potrafią stanowić w bycie powiedzieć, że słyszało o kryptowalutach, spory odsetków ludzi wciąż nie jest do tyłu pewien, co to jest – i stanowi dotychczas dużo zdezorientowany co do Ethereum.

Jeśli chociaż trochę zajmujesz się tą dziedziną, sprawdź nasz poradnik dla niedoświadczonych osób zainteresowanych rynkiem kryptowalut.

Czym jest Bitcoin

Najpopularniejszym sposobem zdefiniowania Bitcoina jest wymienienie go cyfrowym dolarem. To naprawdę wszystko — bez wszystkich formalnych regulacji, które towarzyszą bankowi (co daje, że ​​jest toż tak destrukcyjna koncepcja). Wówczas nie jest metoda. Wówczas nie jest firma. To twoje pieniądze, umieszczane w całości cyfrowej. Niektórzy ludzie kupują Bitcoin, ponieważ chcą zostawiać swoje pieniądze gdzieś indziej niż w banku. Niektórzy kupują Bitcoin jako inwestycję, wierząc, że jego wartość za mało miesięcy czy lat będzie niesamowicie szersza niż obecnie. A niektórzy ludzie kupują Bitcoin jako surowiec do inwestowania w poszczególne firmy, ponieważ pieniądza w niniejszych firmach nie można kupić za pomocą tradycyjnej waluty. Możesz kupować tokeny ale za pomocą Bitcoin lub Ethereum, czyli inną niezwykle przystępną walutą.

Jak zarobić na taniejącej ropie?
Reklama

Czym jest Ethereum

Ethereum to nowa kryptowaluta także dużo kobiet uważa, że ​​potencjalnie może wyprzedzić Bitcoin jako prowadzącą monetę na zbycie. To, co wybiera Ethereum, zatem jego technologia, natomiast nie fakt, że stanowi to nowa kryptowaluta. Wartość monety Ethereum jest i zastanawia i również jak Bitcoin jest płacona oraz sprzedawana i wykorzystywana przez inwestorów do korzystania.

Różnica pomiędzy Ethereum a Bitcoinem liczy na tym, że Bitcoin więc nic dziwnego jak waluta, podczas gdy Ethereum to technologia księgi głównej, której firmy wykorzystują do mienia nowych projektów. Zarówno Bitcoin, jak i Ethereum chodzą na tak zwanej technologii „blockchain”, jednak Ethereum jest zdecydowanie dużo efektywne. Jeśli Bitcoin był w klas 1.0, Ethereum jest w klas 2.0, co daje na tworzenie na nim zdecentralizowanych aplikacji. Krótko mówiąc: idealnie nadaje się do popraw.

Co dużo, technologia Ethereum ma wielkie pomożenie w ramach tzw. The Enterprise Ethereum Alliance . Istnieje to grupa spółek z reguły Fortune 500, które pogodziły się współpracować, aby uczyć się i układać na technologii blockchain Ethereum – inaczej zwanej technologią „inteligentnego kontraktu”. W tym przykładu „inteligentne kontrakty” oznaczają, że chcące aplikacje biznesowe mogą zautomatyzować niezwykle złożone aplikacje.

To, co naprawdę wiele osób ekscytowało w technologii Ethereum, zatem jej potencjał przychodzenia na modele oraz przewody we pełnych branżach. W żadnym wypadku nie stanowi wtedy także doskonała technologia, ale otworzyła drzwi dla dużej skale unikalnych innowacji.

zobacz również Jaka jest różnica między Ethereum a Bitcoinem?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments